Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy gépből kettőt csinálni?...

Egy gépből kettőt csinálni? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy 2080, i7-8086k 16gb ram gép.

Tegyük fel az asztal közepére rakom, a két szélre pedig 1-1 monitort, 1-1 billentyűzetet és 1-1 egeret. Magyarul olyan mintha két gép lenne csak itt egy gépről futna a két monitor,billentyű és egér.


Pl egyik monitoron egy adott fiókkal elinditom az r6-ot, a másik monitoron pedig szintén csak egy másik fiókkal.. És tudjuk egymással játszani.

Valahogyan meglehet ezt oldani?


Láttam pár videót ami ezzel kapcsolatos de nem nagyon mélyültek bele hogy mit kellene tenni.

Szerintem a gép bírná, mert ha a teljesitményét még két felé osztjuk, akkor is szépen vinné a játékokat.


Ha esetleg valakinek van ideje, és van kedve ezzel foglalkozni annak feltudok ajánlani egy Division2 kulcsot, ha sikerül megoldania.



#PC #CoopPC
2019. márc. 27. 17:03
 1/6 Szecessziós Vájling ***** válasza:
Hardveresen nem, csak virtuálisan. Telepítesz egy Windowst meg arra egy virtuálisat, s az egyik monitorra kiteszed az eredetit, másikra meg a virtuálisat. Kicsit macerás, de valószínűleg ki lehet jelölni, hogy melyik OS melyik bemeneti eszközöket használja. Viszont a virtuális gépen problémás lesz DX10-nél újabb 3D-s programok futtatása.
2019. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem hardveresen gondoltam, hanem valamilyen programmal.. Szerintem meglehet, csak nem tudom melyik az a program.

Virtual box az nema adja annyira:/

2019. márc. 27. 17:16
 3/6 Dongaben ***** válasza:
Ha van olyan program, ami egy gépet kettővé változtat, arra én is vevő lennék...:) (azonos időben, együtt használva, persze...) Milyen videót láttál erről?
2019. márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Youtubon vannak ilyen, beírod hogy 1pc two user vagy stb..

Egyébként van egy Virtuális cucc ami támogatja a DirextXet és ezzel lehet akár Gta5, R6ozni is.

2019. márc. 27. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:
2019. márc. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=LuJYMCbIbPk

De inkabb ilyenre gondoltal?

2019. márc. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!