Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Adott egy Asus RT-AC87U...

Bazer kérdése:

Adott egy Asus RT-AC87U router amibe a download mastert használom problémám az hogy nem ugy tölt le és tölt vissza mint ha pc-n tenném ugyanazt ott gyorsabban letölti és nagyobb sebességgel tölti vissza mint a donwload master. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
2019. márc. 31. 14:33
 1/5 Morzsi007 ***** válasza:

Nekem is hasonló modell van. Eleve lassabban indul el a letöltés, de működik, a vissza töltést csak “szimulálja” 0 kb/s-sel, de az Ncore elkönyveli , hogy van feltöltés. Nekem így teljesen jó.

Nézd meg a limiteket a Download Master-ben, nincs beállítva max letöltési sebesség?

Annyi bajom van vele, hogy néha megáll a DM vagy nem tudok hozzáadni új torrentet. Ilyenkor letiltom, aztán újra engedélyezem. Amúgy jó dolog, mert gép nélkül működik( USB HDD csatlakoztatva a routerhez), torrentet mobilról szoktam hozzáadni, akár a munkahelyemről, ha úgy van, nem kell bekapcsolni a gépet.

2021. okt. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A géped az Asusból kapja a netet, vagy közvetlenül a szolgáltató eszközéből?

Ha így van, akkor duplán NAT-olt a hálózatod, a DM felé (egyszer a szolgáltató, egyszer az Asus), ezért lassabb. Ha az Asusból kapja a géped is, akkor nem ez a gond.

Én is használtam korábban (most egy ideje nem), nekem emiatt volt lassabb. Én access point módba kapcsoltam az Asust és így már jobb volt a helyzet.

2021. okt. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahhhh, mármint úgy értem, hogy amennyiben nem az Asusból kapja a géped a netet, akkor lehet ez az oka.
2021. okt. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem a pc-n lassu hanem maga a routerben a torrentezés, a routerbe megy a netkábel és onnan a gépembe de a kettönek nincs köze egymáshoz mivel a routerbe van beépitett torrentkliens
2021. okt. 23. 07:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Nat kikapcsolva
2021. okt. 23. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!