Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valamiért eltűnt az az ikon a...

Valamiért eltűnt az az ikon a tálcáról (Win 10), ami mutatja, hány %-on van a gépem. Hogyan tudnám visszatenni?

Figyelt kérdés
Próbáltam már úgy, hogy Jobb katt a tálcára > Tálcabeállítások > Rendszerikonok engedélyezése vagy letiltása > Energiaellátás, na de ez azt mutatja, hogy be van kapcsolva, de nem kék (hogy át lehetne állítani), hanem szürke, és nem lehet rányomni. Újraindítást követően történt, amikor is egy Wise nevezetű programmal megtisztítottam a gépem, és újra kellett indítani.

2019. márc. 31. 17:25
 1/2 gyuripapa21 ***** válasza:
Szia! Akkor szerintem a Wise vitte el, Próbálj egy visszaállítást csináltatni vele.
2019. ápr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Wise töredezettségmentesítés után újraindítottam a gépet és már ott volt. Köszi
2019. ápr. 1. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!