Samsung Galaxy J6?!

Figyelt kérdés
Mostanában vettem egy samsung galaxy J6 ot viszont valamiért nem tudott tovább lépni az emailcímbeírásánál, ezért youtuben néztem hogyan lehet tovább lépni. Próbáltam alkalmazni azt amit mutattak viszont most be búgolt az egész és se ki se be nem kapcsol csak ujrál az android figura meg egy szöveg hogy bootol. Mit tegyek?
2019. ápr. 1. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
újraindítod recovery módba (bekapcsoló + hangerő fel) majd ott "wipe data/factory reset" majd ha kész újraindítod. Ha így sem jó akkor vidd vissza, mert hibás telefont kaptál.
2019. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát sajna úgy sem jó :( de azért köszi
2019. ápr. 1. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol vetted, valamelyik GSM boltban?
2019. ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Netet csak 24-48 óra múlva kapsz, akkor is, ha előzőleg a dijcsomagodban benne volt. Két évvel ezelőtt áttett SIM-kártya után azonnal betöltötte, pedig akkor is váltás volt. Lehet, hogy ez megint valami "migráncsozás"? Menj be a szolgáltatóhoz és beszélt meg velük.
2019. ápr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!