Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Felismeri valaki ezt a játékot...

Felismeri valaki ezt a játékot a leírásból? Keresek egy internetes játékot, aminek a neve nem jut eszembe.

Figyelt kérdés

Kb 2012-ben játszottam, egy faluból indult a karakter, küldetéses, volt egy "segítőm", azt hiszem egy macska. A karakter bemegy egy labirintusba, harcol, elveszi a fegyvereket és eladja a faluban. A macskát is visszaküldhettem eladni a fegyvereket. A faluban lehetett horgászni is, a halaknak valami jelentősége volt. A labirintus szintenként halaldt lefele, az egyik pálya végén egy nagy fehér yetivel kellett harcolni. A játék meseszerű, fantasztikus jellegű.

Kérem aki esetleg ebből felismeri, segítsen.


2019. ápr. 2. 10:18
 1/3 CspCsj ***** válasza:

Nem ismerős, de a megadott kulcsszavakra angolul rákeresve a FATE (2005) játékot adta ki a kereső:

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=pa2GXYeKsAo


Elvileg 3 folytatása is készült:

Fate: Undiscovered Realms (2008)

Fate: The Traitor Soul (2009)

Fate: The Cursed King (2011)

[link]

2019. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy próbáltál segíteni.

Azóta már sikerült kiderítenem más forrásból. A játék a Torchlight.

2019. ápr. 3. 00:20
 3/3 CspCsj ***** válasza:

Bevallom, hogy nem keresgéltem sokat. :D


Ahogy látom a FATE tervezője lett a Torchlight vezető fejlesztője, ezért elég sok hasonlóság is van a két játék között.

[link]

2019. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!