Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan tudok letölteni hivatal...

Honnan tudok letölteni hivatalos angol DVD / Bluray borító képeket? (Anime borítókat keresek jó minőségben)

Figyelt kérdés

Rengeteg oldalt átnéztem kb. 90 tételt kerestem és szinte 90%-át meg találtam innen-onnan összeszedegetve. Ami érdekes régebbi kiadványokkal nagyobb szerencsém volt mint azokkal, amelyek az elmúlt években jelentek meg.


Amelyet még keresek:

- Dragon Ball Z:

Battle Of God

Resurrection of f

Dragon Ball Super DVD (Még csak 7 rész jelent meg, 6 darabhoz már létezik hivatalos borító)

Illetve a Dragon Ball Z szériának volt egy 9 darabos Blu-Ray kiadása.


Az előlapokat megtaláltam, azonban a hátlapokat csak nagyon gyenge minőségben, az oldal borítót ("spine"-t) csak 1-1 darabnál.



2019. ápr. 2. 20:14
 1/1 anonim válasza:

Torrent

Én mikor letöltöttem a Kimi no uso ost-t akkor kaptam mellé borítót.

2019. ápr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!