Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért megy el a szín film...

Miért megy el a szín film nézés közben?

Figyelt kérdés
Ritkán de van amikor elmegy a szín és csak zöld színű az egész film de ha megállítom majd újra elindítom mintha semmi nem történt volna.

2019. ápr. 4. 05:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Aztán hogy ez telefonon, hordozható dvd lejátszón, autós multimédián, laptopon, monitoron, tv-n, tableten, projektoron, vagy épp hol történik az nem lényeg, csak annyi hogy történik

Egyébként lehet kábel hiba, szalagkábel hiba, grafikus illesztő hiba, inverter hiba, de érdemes lehet más lejátszóval, más formátummal, más felbontással megpróbálkozni, illetve az adott fájlt célszerű másik, hasonló specifikációval ellátott eszközön is kipróbálni, hogy ott is jelentkezik e a hiba.

2019. ápr. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Miért megy el a szín film nézés közben?"


Pc-n vlc-t használva? Nekem akkor csinálta ezt, mikor a TV-t nem HDMI-vel csatlakoztattam a VGA-hoz, hanem asszem a DP-ről csatlakoztam, átalakítóval. Gyorsan vissza is cseréltem

2019. ápr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!