Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom megcsinálni, hogy...

Hogy tudom megcsinálni, hogy a TV-n filmet nézek a gépen viszont dolgozom. A windows + p gomb négy opciót ajánl fel. Vagy a TV-n jött be a film vagy a gépen vagy egyszerre. De filmet nézni és dolgozni közben más programon az nem. Van ötlet?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 6. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan milyen típusú, típusszámú tv és konkrétan milyen paraméterekkel rendelkező számítógép? Amúgy ez néha nekem is jóljönne, de szerintem nem lehet megcsinálni, mert ha a tévéd nem okostévé, akkor kábellel csak azt lehet rá kivetíteni - tudom, nekem most lett megoldva pár hete - ami a számítógépeden fut.


Illetve hát persze van az a lehetőség, hogy használod a tv-det tévéként (és nézel rajta az általad előfizetett csatornacsomagból bármit, ami épp azon a csatornán megy, amit nézel), és használod a gépet külön.

2019. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kiterjesztést válassz, áthúzod a filmet a TV-re, a gépen meg bármi mást csinálhatsz.
2019. ápr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gábor_79 ***** válasza:
Kiterjesztés funkció, mint elhangzott. Áthúzod a filmet, esetleg teljes képernyőre rakod, aztán az eredeti képernyőn azt csinálsz amit akarsz. Még teljes képernyős játék mellett is futhat film, de nem olyan nagy kaland. Engem történetesen zavar a plusz zaj.
2019. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
A kiterjesztés az nem az, hogy a kép egyik felét a tv-n látod, a másik felét meg a monitoron? Mondjuk annak semmi értelme...
2019. ápr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!