Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudtam hol kell feltenni:...

Nem tudtam hol kell feltenni: szeretnék egy video blogot indítania a youtube-on, de nem tudom hogyan kezdjek hozzá. Milyen kamerára és vágóprogram kell? Sajnos a szüleim nem értenek hozzá, nekem pedig még nincs kitől megkérdeznem.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 7. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ugranék bele nagy pénzzel. Lehet nem is jön majd be neked a dolog. Szerintem kezdetnek bőven elég egy bármilyen kamera, ami már van otthon és tud 1080p-t (kb bármilyen kamera 2012 után), vagy egy okostelefon. Vágóprogramnak pedig egy ingyeneset ajánlanék. Ez egész használható: [link]

Aztán hogyha lesz sok feliratkozód és te is akarod hosszabb távon csinálni, akkor majd veszel magadnak valamilyen dslr-t (canon eos 600d, 700d, 70d vagy valami hasonló).

De mégegyszer. Amég nem tudod, hogy egyáltalán lesznek-e nézőid nem ugranék bele egy 500-800 eurós vásárlásba.

2019. ápr. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
teljesen igaza van elsőnek. ne komoly beruházásokkal kezdj, hanem kísérletezéssel, gyakorlással, tapasztalatazerzéssel. első körben teljesen mindegy, hogy mivel veszed fel a videókat, csak csináld, gyakorolj, szerezz tapasztalatokat. arról is, hogy milyen érzés is csinálni, mi hogy működik, mi miért nem működik és mennyire akarod csinálni. a tapasztalatok fényében aztán már sokkal könnyebb lesz majd kitalálnod, mire van szükséged, ha tudod, hogy ami van, az miért nem felel meg...
2019. ápr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kamerával nem is feltétlenül kell kezdened, hiszen használhatsz animációt is vagy vágóképeket. A hangminőség viszont fontos.
2019. okt. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Milyen vágó programokat ajánlotok?

2019. okt. 30. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!