Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kell újratelepíteni egy...

Miért kell újratelepíteni egy számítógépet ha rendben működik? Mennyi időszakonként szükséges?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell újratelepíteni (a számítógépet nem is lehet, esetleg az operációs rendszert), ha megfelelően működik.

Csak akkor, ha úgy érzed lassú, nem működik megfelelően...

Használhatsz Linux-ot (pl Ubuntu-t), azt szinte egyeltalán nem kell, hiszen nagyon stabil, vírusok nem igazán vannak rá.

2010. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán ne kell újratelepiteni az op.rendszert, ha jól működik! Nekem vagy 4 éve ugyanaz az Xp van fent, és semmi baj vele! néha töredezettségmentesités, reg. tisztitás, ilyen és megy
2010. júl. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Annyi a gond,ahogy bekapcsol kiírja,hogy: kártevő eltávolító eszköz újabb verziója jelent meg.Ezt a kis ablakot szeretném eltávolítani.
2010. júl. 4. 20:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez gondolom egy frissítés lesz az egyik programodhoz, például a kártevő-eltávolítóhoz, ha megbízol a programban, akkor telepítsd, utána gondolom nem hozza fel újra.
2010. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2 ablak jön fel és microsoftos mindegyik.Nodot használok. Nem vmi biztonsági frissítés lehet?
2010. júl. 4. 21:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bizonyos időközönként újra kell telepíteni. Először is kitisztul az oprendszer, másodszor töredezetté válik egy idő után, és én nem a töredezettségmentesítést választom, hanem az xp újratelepítését. Én 4 havonta szoktam. Tovább nem tartom fenn.
2010. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell újratelepíteni semmit, ha rendben működik
2010. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4 havonta?????

Te jó Isten!...

Ha rendben mûködik, egyáltalán nem kell ha pedig látod, hogy már nagyon nem stimmel akkor érdemes.

Egyébként én 3 - 4 évente szoktam. Addig tökéletesen megy minden.


De meg lehet oldani szoftverekkel is, hogy rendbe jöjjön. Nekem úgy is megfelel.

Pl:. Smart Defrag, Advanced System Care, Ccleaner

2014. okt. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!