Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond a gépemmel?

Mi lehet a gond a gépemmel?

Figyelt kérdés
Kevés mindig a tárhelyem, próbálok törölni, de nem megy olyan gyorsan, hiszen át kell néznem, mit törölhetek. Most azt csinálja a gépem, hogy bármennyit törlök, néhány perc után már megint nulla tárhelyem van. Pl. az előbb még volt mondjuk 337 Mb, töröltem egy fájl, ami mondjuk 170 MB, nem hozzáadta a 337 Mb-hoz, hanem kiírta, hogy 170 MB szabad helyem van. Szóval bármennyit törlök, nem elég, mert fél perc múlva már megint nincs helyem. Nem tudok letölteni egy vírusirtót sem, mert nincs annyi hely. Most mit csináljak. Mondom próbálok gyorsan törölni, de át kell néznem mindent, de annyira gyorsan fogy a tárhely, hogy nem győzöm. Reggel még mondjuk volt 1.23 GB, néhány perc után már kiírja, hogy 0. És a gépen való tevékenységtől ez teljesen független, megfigyeltem. Az ideiglenes fájlokat is törlöm mindig, de már az sem elég, és nem is tud annyi helyet felszavítani. Milyen megoldás lehetséges, esetleg vírus csinálhat ilyet?
2019. ápr. 11. 13:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és valamelyik nap hiába töröltem egy fájlt szintén,ami 770 Mb volt,nem adta hozzá a tárhelyhez, továbbra is kiírta, hogy pl. 13.42 szabad hely van.
2019. ápr. 11. 14:02
 2/3 anonim ***** válasza:
A lomtárból is letörlöd? Amíg ott van ugyan úgy foglalja a helyet.
2019. ápr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a lomtár mindig üres, mindig törlöm onnan is a fájlokat
2019. ápr. 11. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!