Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért ugrál a kurzos írás közben?

Láttam, hogy már más is kérdezte ezt, de ott nem érkezett (számomra) hasznos válasz.

Szóval, annyi a problémám, hogy írás közben a kurzor sokszor a szó elején ugrik ami rohadt idegesítő. Főleg facebook chatnél vettem ezt észre.

Hogy kapcsoljam ki a touchpadet, mert hozzáér az ujjam vagy a kezem nem jó megoldás mert direkt letöltöttem hozzá drivert és letiltottam a probléma meg maradt.

Win 10. Hp laptop

Keress kérdéseket hasonló témákban: kurzor, Facebook, notebook

ápr. 11. 20:27  Privát üzenet  

A válasz
nem nálad van a gond, majd megjavítják

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 11. 20:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Blue Ray DVD-t ki lehet írni gépről?
MKV formátumú file-t ki lehet írni dvd-re úgy hogy megmaradjon rajta az 5.1 es hang?
PlayStation 1-re valaki ismer oldalt, ahol európai PS1 console-ra PAL játékokat lehet letölteni?
Nem sikerült a késleltetett írás A Windows nem tudta menteni a fájl . nem cseréltem semmit a pc-ben. mitöl van ez?
Szeretnék az újraírható DVD-re, a rajta levő fájlok mellé újakat írni, anélkül, hogy a rajta levőket le kellene törölnöm. Lehetséges-e és hogyan?
Blu-ray lemezre több filmet is ki lehet írni?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!