Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ilyen erőszakos a...

Miért ilyen erőszakos a Microsoft?

Figyelt kérdés
Anno mikor kijött a windows 10 egy csomó emberre szó szerint ráerőszakolták a windows 10et... most az új skypenál van így... 2018 novemberig támogatta a microsoft a classic skypeot de utána egyre erőszakosabb lett hogy frissítsd meg volt hogy magától frissítette.. aztán az utóbbi pár hónapban voltak olyan verziók amikbe nem lehetett bejelentkezni aztán most már végleg egyáltalán nem lehet bejelentkezni a classic skypeba(7) kérdem én miért ilyen erőszakos a microsoft? miért nem hagyják azt hogy az ember maga döntse el melyik verziót használja? egy csomóan igazából fel is vannak háborodva emiatt

2019. ápr. 12. 20:35
 1/2 A kérdező kommentje:
ja azt elfelejtettem írni hogy nem a kinézete miatt vagyok felháborodva... oké az is kicsit furcsa de megszokható.. engem a visszalépés bosszant fel az új skypenál.. egy csomó funkciót kivettek belőle mint például a hangmegosztás magában a saját hangok berakása gyors billentyű kombinációk /golive kivétele és még sorolhatnám is
2019. ápr. 12. 21:06
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy szoftverfejlesztő cégnek nagyon sokba kerül támogatni a programok régebbi verzióját. Amíg ez a program csak egy offline működő valami, addig nincs gond, nekik nem kerül semmibe, ha használod. De a Skypenál van egy szerver oldali programjuk is, amit nem lehet a végtelenségig karban tartani, amíg valaki használja. Gondolom inkább más projectekre allokálják azokat a fejlesztőket.


Minden szoftverfejlesztő ha tehetné 1 verziót engedne használni, de azért ez nem megoldható, sokan fellázadnának:)

2019. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!