Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

PS1 console-ra hogy lehet CD-Rttttt írni ha a játék több, mint 700 MB?

PL Medal of Honor vagy Medal of Honor Underground...

bin és cue fájlok, tehát nem ISO

Vannak 800 MB-os CD-R ekkkk is, de azok ilyen bővített lemezek és kétlem, hogy a PS1 console olvasná őket rendesen.

Keress kérdéseket hasonló témákban: PS1, PlayStation, PSX, konzol, játék, cd, CD-R, lemez, írás

ápr. 15. 01:07  Privát üzenet  

A válaszok
2 lemezt irtak, a jatek szolt hogy most tessek behelyezni a disc2-ot, es ment a játék tovabb.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 15. 16:17 Privát üzenet
IIRC PS1 lemezek mode 2 XA formátumban vannak, és úgy több fér. Elvileg simán kiírod a képet a standard lemezre, és rá fog menni.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 15. 23:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

áhá köszke :)

Nem csináltam még ilyet, csak itt ráleltem ezekre, aztán próbálkozom megoldani a történetet.

1999 Medal of Honor:

[link]

Medal of Honor (Europe).bin = 724 591 KB

2000 Medal of Honor: Underground:

[link]

Medal of Honor - Underground (Europe).bin = 728 978 KB

# 3/4Időpont ápr. 16. 01:16 Privát üzenet
Ezek simán ráférnek egy hagyományos CD-R lemezre.

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont ápr. 21. 23:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Európai PS1 console-ra játékokat honnan lehet letölteni és kiírni lemezre úgy, hogy ne legyen gond az NTSC / PAL rendszerrel?
PlayStation 1-re valaki ismer oldalt, ahol európai PS1 console-ra PAL játékokat lehet letölteni?
Van egy jó crosshair (célkereszt) kinézetem, ezeket a parancsokat hova írjam, hogy megjelenjenek a játékban? CSGO console, steamen a játék indítási opciójába?
Cs go ban hogyan lehet behozni a console-t?
CS:GO Console Parancs kérdés?
Nemrég megvettem a counter strike source-t eredetiben steamen. és a játék magyar és nincs console, hiába irom be a "cél"hoz hogy -console, hogy lehetne előhozni?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!