Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bányászatbol manapság meg...

Bányászatbol manapság meg lehet élni?

Figyelt kérdés

Mennyit kell bele fektetni a gépekbe hogy a bányászat szépen profitaljon?

Vagy mennyire működik még a mai világban ez a dolog?



2019. ápr. 15. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Na erre kíváncsi vagyok,de ahogy én néztem, ez már komoly befektetés és folyamatos fejlesztés mellett megy csak és ott már


[link]



[link]


Mondjuk számold ki, mennyi a villany és ott van mennyi egy olyan gép és mennyi számításteljesítmény kell..stb..

az mennyi áram

2019. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Derwer ***** válasza:
Én ne feledd hogy a kripta valuta árfolyama bármikor változhat. Sokat.
2019. ápr. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyébként olvastam egy cikket kb fél éve egy emberkéről, aki nekiállt, de ő már hamar belátta, hogy ez komolyan befektetés és volt hogy szinte csődbement, mert nem váltott időben.


A legfontosabb dolog azt hiszem az volt,hogy ott éri meg, ahol olcsó az áram és ott is hatékony számítási teljesítmény/fogyasztás arányú gépekkel kell dolgozni, de ez a képletből kiderül amit #1-es hozzászólásomban küldtem.

2019. ápr. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Egy éve hatszor ennyit ért minden kriptovaluta, egy évvel korábban meg tizenegyszer ennyit, nyilván lesz még kiugrás, de hogy most, vagy 8 év múlva azt nem tudja senki - azért van értéke mert azt mondjuk hogy van, nincs mögötte a világon semmi, teljesen értéktelen mindegyik. Ha munka nélkül akarsz sok pénzt gyorsan keresni jobban jársz ha mindent felraksz a pirosra, jelenleg sokkal nagyobb az esélye hogy az a befektetés megtérül.
2019. ápr. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Külföldön még mindig elég nagy a kereslet a bányász kártyákra. Ott nem olyan pesszimista búvalbéleltek az emberek mint idehaza... Én már évek óta csak külföldi oldalakról tájékozódom: Guru3D, TomsHardvare, PCPartpicker, stb. Fogynak még most is bányászkártyák rendesen. Ezért is nem csökkentek jelentősen a GPU árak, mert még mindig sokan használják bányászatra őket. Az itteni okostóniknak meg ne higgyél, mert a legtöbbjük életükben még bányászgépet se látott, nem hogy bányásztak volna.. Inkább ezzel kapcsolatos fórumokon próbálj tájékozódni.
2019. máj. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!