Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy új Acer Nitro Vg0...

Vettem egy új Acer Nitro Vg0 monitort ips 2k-s monitor. (freesync-es, de márt támogatja az nvidia is).144hz-en elkezd villogni a képernyőn teljes széleségben és kb 10cm vastagságban egy négyzet mindenhol. Mit csináljak, hogy 144hz-en ne villogjon?

Figyelt kérdés

De 120hz-en és 60hz-en nem csinálja.

Display-el kötöttem a gépre,a gépemben van: 16gb Ram, gtx 1080 és i7 8700(sima). Ha számít akkor a régi monitorom egy lg volt ami 21:9 képarányú,flhd.



2019. ápr. 18. 15:59
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

"freesync-es, de márt támogatja az nvidia is"


Ha a G-SYNC Compatible módra gondolsz, az csak azokon a monitorokon garantálható, ami átment az Nvidia tesztjén.

Ezt a típust meg nem látom ott:

[link]

2019. ápr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Barátomnak is 144hz-es freesync-es monitorja van ami szintén freesync-es. De neki nem volt ilyen problémája és neki sincs benne ebbe a listába amit belinkeltél. Valami ötleted nem lenne?
2019. ápr. 18. 16:37
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Nincs azzal gond, ha FreeSync -es monitorral Nvidia kártyát használsz, ha nincs bekapcsolva a G-Sync kompatibilis mód az Nvidia driverben.


Biztos, hogy a natív felbontásán használod?

Esetleg érdemes lenni pár extra funkciót letiltani, vagy minimumra van venni, mint pl Overdrive?

2019. ápr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
G-Sync kompatibilis mód az Nvidia driverben bekapcsolva és kikapocsolva is ugyan úgy villog 144hz-en
2019. ápr. 18. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!