Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a Google...

Lehetséges, hogy a Google Térkép régebbi verziójára visszakapcsoljak? Nem az utcakép érdekel.

Figyelt kérdés
Talán az egyik legszembetűnőbb különbség, hogy amikor rákattintok egy településnévre, korábban az piros, most pedig világos árnyalatú, nekem pedig a régebbi, talán 2018-as kellene.

2019. ápr. 23. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A Google Maps-en talán 20 évre is vissza lehet nézni. Most telefonról vagyok, így nem tudom elmondani fejből, hogy hol kell, de valahol van egy csúszka.
2019. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már találkoztam egy bizonyos csúszkával, de akkor csak a street view/utcanézet változott.
2019. ápr. 23. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, a Google Earth-ban van ez a csúszka. Sajnos a Maps-en mindig a legfrissebb műholdkép van. Időnként frissítenek egy-egy területet, és mozaikokból rakják össze a Földet. Az Earth-on lehet visszanézni az összes eddigit.
2019. ápr. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Természetesen nem lehet.
2019. ápr. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!