Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A World of Tanks-ban. Meik...

Kautnik Gellért kérdése:

A World of Tanks-ban. Meik TD ágra érdemes fejleszteni a Grille ágán kívül?

Figyelt kérdés

Szeretem a pontos ágyút és a jó álcát (nem kell nagy páncélnak lennie?)

Mit ájánlotok?


2019. ápr. 23. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

A hellcat elég pontos, és pici.

De én javaslom az isu152-t, nekem az nagy kedvenc

2019. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A francia ágon a TD-k gyorsan tüzelnek és ez elég hasznos lehet szeritem. Én arra gyúrok éppen.
2019. ápr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem a szakmám a td. Na akor kezdjük hogy mit ajánlok. Szovjet ág ez az ág nem annyira pontos de élvezet velük játszani főleg a su 100 és az isu 152 enel a troll löveg a jó a tobi is jó csak nem akarok egesznap beszélni csak a legjobbakat mondom. A svédek ami még nagyon baszó. Az tier 5 pusztító loveguk van tier 6 tol már megvaltozik a stílus öt már egy fürge td kapunk. Enel már inkább támogassuk a csapatunkat meg brutálisan nagy az átütő képességük. Udes 03 na it már szórakoztató a játek az alap lovege gyengus csak kopkod de már a másik ágyu mesében nem olvasol olyan jót és enel már it van az az érdekes felfüggesztés. Bocsi nemtudom fejből a nevét. T10 svéd asszem anak van a legnagyobb sebzése percenként szóval durva a svéd ág.



Akor most az amcsikrol beszéljünk. Elsőnek a tornyosakrol t 67 t5 Ben a legjobb td. Miért :jó az alcája

Brutál a lövege

gyors


A Hellcat na az is ugyanolyan mint a t67 csak ez gyorsabb meg jobb a lövege és ez t6:)

T7 és a 8 kihagyuk (direkt így írtam)

Most a t30 tier 9. Szerintem ez a tank a wot legjobb 9 és mert ez a leg univerzálisabb úgy képzeljétek el mint egy páncélos a b hevy. És a T10 tesója a t110e4.

Akor meg szolitsuk meg a f4005 a kukas autót nagy sebzés csá enyi.

Meg a vadász e 100 az is olyan mint az fv csak ez agyon páncélozot.

2019. jún. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!