Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elakarom vinni a laptopom...

Elakarom vinni a laptopom szerelőhöz mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Elakarom vinni a laptopom szerelőhöz újratelepítettni egy Windows 7-et..


-Mit mondjak neki?

-Mit fog kérdezni?

-Mit vigyek el?


Előre is köszönöm



2019. ápr. 25. 07:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"Elromlott, tessék megszerelni!"
2019. ápr. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit fog kérdezni: "mi a baja?" "mit szeretne hogy csináljak vele?" "adatok le vannak mentve?" "milyen oprációs rendszerel kéri"...

Elmondod mi a baja, mit szeretnél.

2019. ápr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
csókolom, életképtelen vagyok.
2019. ápr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

1. Minek szervizbe vinni egy win7 telepítésért? Ha eredeti, akkor recovery partícióval magad is vissza tudod állítani. Ha nem eredeti, akkor meg szólsz annak, aki felrakta és kimegy, megcsinálja, de akkor már inkább win10, mert a 7-esnek már kevesebb, mint egy éve van hátra.

2. Hogy lehetsz ennyire nulla, hogy ez nem tiszta? Elmondod, mit szeretnél ő meg majd megkérdezi, hogy kell-e adatmentés. Kb ennyi.

2019. ápr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 cukipele8ker ***** válasza:

A laptopot és a tápot

Mi a baja?, Mit kellene vele csinálnom? stb.

Újra szeretném telepíttetni a Windows-t de nem tudom ,hogy kell.

2019. ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van folosleges penzed?

Helytol fuggoen siman lehuznak akar 5 ezerrel is, mig valamelyik haverod megcsinalja akar szivessegbol, esetleg meghivod egy italra.

2019. ápr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 ezerért én felraktam a Windowst, drivereket, frissítéseket, szükséges programokat és átmentettem az adatokat... de igen, van, ahol a fél órás win telepítésért képesek ennyit elkérni.
2019. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gábor_79 ***** válasza:
61%

Azért vannak más eshetőségek is, mint életképtelen. Pl. 65 + -os illető, aki valaha vett egy laptopot és használta. Az unokája nem utazik a számítástechnikában vagy nincs neki, esetleg nem elérhető.


- A laptop szerelővel nem kell különösebben problémázni. Teljesen életszerű helyzet, hogy nem mindenki járatos a dologban. Az majd tudja mit kell vele csinálni; jó esetben.

Mikor apám alá vagy elé toltam először egy asztali gépet, akkor nem tudta kezelni az egeret, konkrétan a dupla klikket, mert görcsbe állt a keze. Nem betegség miatt, csak annyira szokatlan volt neki a mozdulat.

2019. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!