Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom lejjebb venni a...

Hogyan tudom lejjebb venni a bitsebességet egy mp3 fájlról hogy a telefonom letudja játszani?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ez a baj,nem a bitsebesség miatt nem játsza le a telód. Inkább az,hogy a zenéd olyan formátumu,hogy azt a telód nem tudja kezelni. Mi ez a dal ?
2010. júl. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen! Nekem két motorolám is van, és alapból azt irják a kezelésibe, hogy 125 Kbps-nél nagyobbat nem játszik le! 90-re kell levennem, akkor műxik! Én videókonvertáloval szoktam, a SUPER az mp3-at is kisebbre tudja venni
2010. júl. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. válaszolónak : ez az a szám http://www.youtube.com/watch?v=fChFIVglKnc de amúgy a formátum az azt jelenti hogy például mp3 nem? mert abban van meg a szám és 320kbps-os
2010. júl. 7. 14:15
 4/5 A kérdező kommentje:
ja meghát igen azt írja ki hogy amikor leakarom játszani hogy nem támogatott formátumú fájl vagy túl nagy bitsebesség és hát a többi mp3 fájlt letudja játszani azért gondolom hogy ennél a bitsebesség miatt van
2010. júl. 7. 14:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehát az nem videó? kép+hang?? Szedd le róla a zenét, azt biztos lejátsza
2010. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!