Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen processzort vegyek?

Jana55 kérdése:

Milyen processzort vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Jelenlegi konfigom:

Alaplap:Asrock h170m pro4s

Processzor: i5 6500 3,20 ghz

Ram : 16gb 2x8 2133 mhz

Videokártya: gforce 1050Ti 4gb


I5 8600k-n gondolkodtam. De akkor kéne e alaplapot cserélnem, és ha igen mit ajánlanátok? Vagy ha van valami más amit jobbnak tartotok azt is meghallgatom. Viszont én nem nagyon értek ezekhez. A válaszokat előre is köszönöm.


2019. ápr. 30. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebbe az alaplapba az alaplap dokumentációja:

[link]

szerint maximum i7-7700K mehet bele.


A kinézett processzorhoz új alaplap kell - például ugyanattól a gyártótól hasonló széria:

[link]

2019. ápr. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

-||- kell a lapcsere 3xx szériásra.


K jelzésű CPU-t viszont csak Z chipsetes lap mellé vegyél, különben felesleges költség a szorzózármentesség, ha nem akarod/tudod húzni (csak Z-ben tudod).

2019. ápr. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. És a processzor szerintetek jó? Vagy van valami ami jobb lehet hasonló árban? Játékra és streamel észhez kell.
2019. ápr. 30. 14:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha játékra kell akkor értelemszerűen a vga az ami kevés, passzold el és vegyél helyette egy RX 570/RX580-at.
2019. ápr. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!