Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Clevo laptop 120hz-s monitorra...

Clevo laptop 120hz-s monitorral, de csak 60hz-t enged. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lenne egy olyan problémám, hogy vettem egy laptopot ami 120hz képes monitorral rendelkezik. Minden drivert felraktam intel, nvidia stb.. Nvidia controlpanelbe próbáltam, de ott nem is találtam lehetőséget, intel grafikus beállitásokban is probáltam és csak 59 és 60hzt mutat. Jobb klikk asztalon "display settings" ,majd "advanced display settings" ,utána "display adapter properties for display 1" ami az intel hd 630 (laptop specifikáció alul), utána "monitor" és ott is csak 60hz. Mi lehet a probléma? Rengeteg videót megnéztem... egy sem segitett... előre is köszönöm a válaszokat!


15.6” Full HD (1920x1080) 120Hz

Intel Core i7-7700HQ 2.8ghz-3.8ghz

NVIDIA Gtx 1050Ti 4GB

Intel HD Graphics 630

8GB RAM



2019. ápr. 30. 20:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!