Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nincs stabil 60, sőt...

Bot69 kérdése:

Miért nincs stabil 60, sőt még 50 fps-em se sea of thievesben?

Figyelt kérdés
gtx 1050, i5-2400, 8gb ram van a gépemben, de az ötven fps-t is alig tartja pedig csak a model detail és a water detail van rare-en(közepes) a többi meg cursed-ön(legalacsonyabb)

2019. ápr. 30. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Driverekkel minden rendben?Elsősorban azokat nézném át,nekem anno hasonló problémám volt,minden driver rendben volt,kivéve az Intel Grahics,de nem arról futott a játék hanem gtx1050-ről.Miután azt lefrissítettem szépen mentek a játékok is.
2019. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hol tudom frissíteni a drivereket? Vagy hogyan tudom átnézni hogy minden a legfrissebb-e?
2019. ápr. 30. 21:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Windows keresőbe beírod,hogy eszközkezelő,az kiadja az összes drivert és ami nem a legfrissebb azt jelezni fogja valószínűleg egy sárga felkiáltójellel.Ha driver probléma van valószínű a videókártyád drivere lesz a hunyó.

[link]

innen töltsd le majd telepítsd fel a Geforce experience-t.Ha megnyitod az alkalmazást lesz egy olyan menüpont hogy illesztőprogramok.Arra katt,majd utána ott lesz hogy letöltés.Letölti és fel is telepíti.Eleve ha van mit letölteni akkor nem a legfrissebb driver fut a gépen.

2019. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. ápr. 30. 22:59
 5/10 A kérdező kommentje:

frissítettem, de ugyan az van

nem értem hogy miért, mióta megvettük a gépet (nem használtan) azóta nem tudtam közepes beállításokkal játszani :/

2019. ápr. 30. 23:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor az utolsó amire tippelni tudok,hogy a procid nem elég erős,hogy meghajtsa a vga-t.Habár ehhez nem nagyon értek,szóval ezt a válaszomat ne vedd készpénznek.
2019. ápr. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Más játékkal egyébként nem próbáltad?
2019. ápr. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
próbáltam, egyetlen nagyobb játék a gta v volt, ami átlagban 70-80 fps volt magas grafikát, és emiatt főleg nem értem
2019. ápr. 30. 23:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor viszont a játékkal lehet a gond.Nem tudom,hogy eredeti,vagy sem,de ha nem akkor esetleg próbálj meg letölteni egy másik verziót valahonnan.Ha a GTA ilyen szépen fut rajta akkor a játékban kell keresni a hibát.
2019. ápr. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sea of thieves eredeti, gta nem volt az, de nem hiszem hogy ez változtatna bármit is

Most terveztem 1060ra váltani, csak nekem gyanús volt hogy csak ennyit tud, pedig többet kéne (legalább egy full közepes beállítást)

2019. ápr. 30. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!