Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nemrég vettem egy "Auna...

Nemrég vettem egy "Auna MIC-900-LED V4" mikrofont és mikor bedugtam Code 43 hibát írt ki, ez mitől van?

Figyelt kérdés

Próbáltam már a "Driver Easy"-t a "WinThruster"-t de eddig még nem javult meg a probléma. Ugyanez a helyzet ha a laptopomba dugom be csak ott minden USB csatlakozónál ezt mutatja az asztali gépnél pedig csak egyetlen 2.0-ás USB csatlakozó érzékeli az is csak akkor ha előtte egy 3.0-ba dugom be.


Van egy haverom aki ugyanezt a mikrofont vette meg és neki egyből érzékelte mindennemű program nélkül.


A gépem pedig eleget tesz a mikrofon által előírt rendszerkövetelményeknek.


Már megírtam a levelet a cégnek akiktől rendeltem hogy hibás, de még mielőtt elküldöm biztosra megyek és megkérdezlek titeket is.

+ elviszem egy műszaki szaküzletbe hogy ott működik-e mert még az is lehet hogy az USB kábellel van a gond.



2019. máj. 1. 18:54
 1/3 krisztian2 ***** válasza:
A 43-as hibakódot akkor szokta a rendszer megjeleníteni a felhasználónak, amikor valamilyen hardver-, illetve illesztőprogram hiba léphetett fel.
2019. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2020. júl. 9. 22:47
 3/3 macskafan válasza:
nekem is ezt irja valaki tud rá valamit ?
2021. júl. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!