Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mentési Problémám van Játékokn...

Milos930611 kérdése:

Mentési Problémám van Játékoknál. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok ;) Olyan kérdésem lenne hogy bármilyen játékot letöltök Ncore-rol egyszerűen nem lehet menteni . (Win10pro) 64bit 1-2 játékhoz találtam mentési lehetőséget de a többségét egy szuszra kell végigtolni. Segítségeteket előre is Köszönöm. A negatív kommenteket lécci mellőzzük!

Próbáltam rendszergazdaként futtatni semmi.

Nem az x86 mappába telepíteni. semmi

Pl. RE6-nál találtam egy RE6 Save & Full Crack Steam pakkot az segített .



2019. máj. 2. 11:36
 1/3 Shaddark ***** válasza:

A legtöbb játék a user\usernév\ApplicationData\local\készítő cég neve mappába ment.


Szoktak még a dokumentumok mappába is, bár ez ritka.


A Stream a Program Data\steam mappában tárolja hogy melyik játékhoz milyen paramétereket használjon.


- Melyik játék ami problémás?

2019. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden játékot már valami védelemmel el látnak.

Ha a crackelt játék nem működik az vagy neten rá keresel angolul és általában van megoldás.

A tisztább megoldás aminek viszont működnie kell:

Megveszed a játékot, utána pedig ha nem menti a játékot akkor írhatsz a supportnak.

2019. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a tört játék maga 100% hogy mükszik, akkor lehet valami olyan probléma is hogy pl nincs elég RAM a mentéshez (vagy ha 32 bites játékról beszélünk akkor egyszerűen nem tud annyit használni amennyi kéne). Láttam már hogy egyes játékoknál emiatt nem ment
2019. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!