Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Május elsején töröltem a...

Május elsején töröltem a lomtárból pár fájlt a recuve freevel megpróbáltam megtalálni de nem értek az ilyem dolgokhoz?

Figyelt kérdés

2019. máj. 4. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha mar a lomtarbol is torolted es azota hasznaltad a gepet, akkor azokra az adatokra kb. keresztet vethetsz.
2019. máj. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szirty ***** válasza:

A törölt file-ok által foglalt hely felszabadul (üresnek lesz nyilvánítva).

Ezért az írási file műveletek amik a szabad helyet veszik igénybe meglehetősen rontják annak esélyét, hogy törölt file maradéktalanul visszaállítható legyen.


Ahogy az üres parkoló hely sem marad feltétlenül üres ha visszatérsz pár nap múlva. Ez ilyen.

2019. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Recuvát lefuttatod> a lomtárt adod meg ahol keressen. Bepipálod a mély vizsgálatot, és amit talál visszaállítható fájlokat, azt zöld pöttyel jelöli. Azokat kijelölöd, bepipálod. Visszaállítás gomb, és megadsz egy mappát, ahova menti majd ezeket. Arra kell vigyázni, hogy másik partícióra irányítsd a mentést. Ha a D-n voltak régen, akkor pl a C-re, vagy egy pendrivera akár.
2019. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!