Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki tud javasolni valamilye...

Valaki tud javasolni valamilyen kompakt pct?

Figyelt kérdés

A kompakt alatt azt értem, hogy nem kell összeszerelni hanem már egyben van.

Olyanra gondoltam, egy intel core i5 proci kb 12Gb RAM meg hasonlók.

Annyira még nem vagyok ebbe a témába járatos úgyhogy bocsánat ha nem tudok valamit.



2019. máj. 13. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

A kompakt kis méretet jelent.

[link]

2019. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzővel: a kompakt kis helyet elfoglalót jelent:

"Tömör, kis helyet elfoglaló (anyag, tárgy), amelynek részei szorosan össze vannak rakva, illesztve. "

Forrás: [link]


Szóval inkább az a kérdés:

* Tényleg lényeges-e a kis helyigény (kis fogyasztás, csendes működés, terméktámogatás)?

* Milyen célra (otthonra? céghez? irodai munka? játék? film-/zeneszerkesztés? programozás? házi fájlszerver?)?

* Mennyi pénzből?

2019. máj. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Otthonra és játékra és mindegy mennyi.
2019. máj. 13. 21:36
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

5000 forintért összerakják neked, ahogy kéred. Ha mondasz egy keretet, hogy mire használnád, meg hogy pontosan mit értesz "kompakt" alatt (kisebb legyen-e, mint egy átlagos PC), szívesen segítünk összeállítani.

2019. máj. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!