Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom a videóm...

Miért nem tudom a videóm feltölteni YouTube ra?

Figyelt kérdés
Egyszerű kb 5 perces videó de nem engedi a feltoltest. Valaki járt már így? Ez miért lehet??
2019. máj. 14. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg, hogy nem engedi? Ha más művét tartalmazza és nincs engedélyed a megosztására, az lehet probléma. Viszont azt is engedi feltölteni, csak le fogja tiltani. Ha nem erre utal a kérdés, akkor írd le hogy mit tapasztalsz.
2019. máj. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha meg nem tudja feldolgozni, akkor meg kell nézni az ajánlott formátumokat és abban kell feltölteni a videót.
2019. máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tabaki ***** válasza:
Ugye, nem projektfájlt akarsz feltölteni?
2019. máj. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy iPhone 6al felvett egyszerű 5 perces video. Telefonon és gépen is próbáltam, de gépen több óra(5-6) amíg egyáltalán betolti, telefonon meg azt írja ki h hiba a videó feltoltesekor:((
2019. máj. 15. 14:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem jelenik meg a csatornamon
2019. máj. 15. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!