Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 98/2000/xp-t ajánlanát...

Windows 98/2000/xp-t ajánlanátok játékokra?

Figyelt kérdés

1 Gb ddr2-es ram áll rendelkezésre, bővíteni nem akarok, ha nem muszáj. Elvileg ez elég arra amire nekem kelleni fog. Ez pedig nem lenne más, minthogy régi retró játékokkal játsszam, van ami nem megy xp-n, illetve van ami csak xp-n megy, tehát felteszem a gépre mind a 3 operációs rendszert.


Ilyen játékok pl: Age of empires 2, Red Alert2, Command & Counter: Generals, Cs 1.6, Warcraft 3, Serious Sam 1, stb...


Viszont olvastam egy olyat, hogy maga az op.rendszer lefog valamennyit a ramból. Mivel a legtöbb játék mind a 3 op.rendszeren elfut, ezt a kérdés az lenne, hogy melyiket éri meg elsődlegesen használni?


A Windows 98-at, mert ez terheli le legkevésbé a ramot?


A Windows 2000-et, kövessem az aranyközéputat? :)


A Windows xp-t, mert ez a legkorszerűbb a 3 közül?


Kérlek vegyétek figyelembe, hogy csak 1 gb ddr2 ram áll rendelkezésre jelenleg. Köszönöm előre is a segítséget!



2019. máj. 16. 05:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10 Na igen, a vírusok "hőskorában" a vírusok kicsik volta, elbújtak a gazdaprogramban, észrevétlenül terjedtek és sokszor még a gyakorlott felhasználót is kijátszották.

A céljuk pedig legtöbbször nem a rombolás volt (bár nyilván voltak ilyenek is), hanem a programozójuk a tudás fitoktatása miatt hozta létre őket.


Manapság már simán csak malware-nek lehet nevezni ezeket, nem kicsit, nem bújnak el és főként a felhasználó hiszékenységét, butaságát, hozzá nem értését használják ki, a céljuk pedig egyértelműen a pénzszerzés.

2023. aug. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, hogy nevezzük. Legyenek kártevők. A lényeg, hogy vannak, de szerintem a legtöbb egy Windows XP v annál régebbi rendszeren nem is működne.
2023. aug. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!