Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha lap-topom...

Mit lehet tenni, ha lap-topom borítója, vagyis inkább az egyik zsanér ugyanott törött el, miután egy éve javíttattuk meg szervizben, nem is kevés pénzért, de csak egy fél év garancia volt rá?

Figyelt kérdés

Ráadásul nem csináltam vele semmit, csak leakartam csukni... :/

Előre is köszi!


2019. máj. 26. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:

vidd el megint ragasztani, de házi módszerrel is megfurkálhatod és ragaszthatod.



utóbbi olcsóbb.

2019. máj. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hú, igen, néztem róla pont az előbb videót, de én nem nagyon merném szét szerelni, nem értek hozzà...:/
2019. máj. 26. 22:41
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egy picike műanyag törmelék ki is esett belőle,(meg egy csavar) Anno emlékszem, hogy az egész hàtsó lapot le kellett cserélni, vagy hogy is mondjam, és úgy is, hogy hasznàltat tették rà, 20 ezer forint volt...
2019. máj. 26. 22:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem bajlódnék vele. Ha kétszer eltört, akkor az jó eséllyel típushiba. Azt meg viheted bárhová, ragasztgathatod bármivel, szét fog jönni.
2019. máj. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az lehet, tényleg...

De emiatt azért nem akarnàm kidobni, viszont fontos lecsuknom időnként, mert a cicàm àtmàszkàl rajta.

2019. máj. 27. 00:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Ragasztani értelmetlen..


Az enyém is ugyanígy hibásodott meg. A műanyag tokból nyilvánvaló okból egy idő után kiszakadnak a csavarok: a megoldás hogy szétszedtem, kézi fúróval átmenő furatokat csináltam (M2,5 csavaroknak nagy alátétekkel) azok már stabilan hosszútávon rögzítik. Ezt egy szervizes nem teheti meg.


Csavarok bentről kifelé, kint ha túl hosszú a csavar lefűrészelhető, műanyag-olvasztó pisztollyal simává tehető. (nem szép, de működik)


Nálam több évvel meghosszabbította az élettartamát.

2019. máj. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy leírtad!

Hú, ha én ezt nő létemre megtudnàm csinàlni...:) Esetleg megkérem majd a bàtyàmat.

2019. máj. 28. 00:17
 8/8 anonim ***** válasza:
3+1 opcio van, megjavittatod ujra, meg kokanyolod, veszel masikat vagy addig vered a szervizest amig meg nem csinalja
2019. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!