Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Váz vagy objektív?

Váz vagy objektív?

Figyelt kérdés

Üdv! Hobbi természetfotós vagyok (de szeretnék komolyabban foglalkozni vele a későbbiekben), és lehetőségem adódott egy új kiegészítő beszerzésére. Két lehetőségen gondolkodtam:

a) új váz

b) új objektív

Teleobjektívem már van, szinte csak azt használom, ezért gondoltam az a) megoldást jobbnak, de mivel ez eléggé drága, így a mostani gépem eladásával pótolnám ki egy részét. Melyik jobb döntés hosszabb távon?



2019. máj. 28. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:

nem tudjuk, milyen géped és milyen obid van és mire cserélnéd, sem azt, hogy mit hogyan használsz és mire volna szükséged. így azért nem könnyű tanácsot adni.


szerintem ne felszerelést fejlessz, hanem olvass, tanulj, magadat, a tudásodat fejleszd és ha majd tényleg szükséged lesz valamire, akkor tudni fogod, hogy mit vegyél - bár még akkor sem biztos, hogy valóban szükséged van arra, amit megveszel...

2019. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!