Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Navon Supreme Pure Plus...

Navon Supreme Pure Plus okostelefonnal kapcsolatban tapasztalt már ilyet valaki? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Nos kb 2 hete vettem egy ilyen készüléket(rendeltem az Emagról) és az a problémám,hogy dual sim-es..benne van egy 70-es és egy 30-as kártya...hívások tökéletesen működnek..viszont nem tudok sem sms-t fogadni sem küldeni...pontosabban a 70-es kártyára megérkeznek az erre küldött sms-ek viszont küldeni már nem tudok...a 30-asnál pedig semmi :( kipróbáltam másik telefonban és tökéletesen működik mindkét sim...szóval a telefonnal lehet a probléma...már az üzenetközpontokat beállítottam szóval azzal nincs baj...nem tudom mi tévő lehetnék ...teljesen el vagyok keseredve ...kérem ha van itt olyan aki tud segíteni tegy meg!! nagyon hálás lennék!!

2019. máj. 30. 11:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!