Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kb. Mennyi kinyitás/becsukás...

Kb. Mennyi kinyitás/becsukás folyamatot tud kibirni egy laptop?

Figyelt kérdés

2019. jún. 5. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyengébb zsanérok úgy 3-4 évet bírnak napi használattal (2-3000 periódus), az erősebbek elmennek az élettartam végéig (10-15.000 periódus).
2019. jún. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem egy Dell Inspiron 15 laptopom van annak akkor egy olyan 15.000?
2019. jún. 5. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok gép jött ki az Inspiron családban 15-ös méretben, tehát ez alapján nehéz megmondani, de ha ilyen kis zsanér van benne, ami közvetlen a műanyag borításba van csavarozva akkor sajnos nem hiszem:

[link]

2019. jún. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen kár aggódni. Ha naponta csukogatod, akkor valószínűleg munka, vagy aktív igénybevétel miatt teszed, mert cipeled magaddal. Ha így van, akkor pedig úgysem fogsz egy laptopot 4-5 évig használni, hanem veszel erősebbet.


Nekem egy Lenovo Ideapad valamennyi van, szintén munkára, naponta cipelem és ennél bizony voltak ilyen jellegű problémák 2-3 év után. (Egyik barátom is akkor vette amikor én, és nála is ugyan így előjött.)

2019. jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon sokat kibirnak. Volt régebben olyan laptopom, amit 5 évig aktívan használtam (HP NX széria), úgy hogy minden nap kinyitottam-becsuktam legalább ötször. Sokat utaztam, hurcoltam mindenhova. Ez >18.000 periódus, és mégsem lett baja a zsanérnak :)
2019. jún. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!