Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem a Tescoban egy USB...

Vettem a Tescoban egy USB hálózati töltő adaptert és sípoló hangot ad töltés közben, ebből lehet baj?

Figyelt kérdés

2019. jún. 11. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Legalább a nevét leírhattad volna okoska, ha már mást nem is !
2019. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Progresszor ***** válasza:
77%

Lehet. Valószínűleg a töltőben lévő egyik kondenzátor beteg, előbb-utóbb meg fogja adni magát. Szerencsés esetben csak a töltő megy tönkre.


Vidd vissza és kérj cserét. Az újat próbáld ki a boltban, ha az is sípol keress másik típust.

2019. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert nekem is sípol mind a teló töltöm mind a nashoz az adapter. És elég idegesítő...
2019. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális a noname töltőknél, de még a komolyabbaknál is. Nálam az összes sípol, samsung, huawei, sony és nokia... Soha semmi gondom nem volt velük, beméretem őket. Valamilyen kondenzátorral van kapcsolatban, de nagyon nem merültem bele.
2019. jún. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
beméretem... bemérettem
2019. jún. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2019. jún. 11. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!