Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Éjszakai fény beállítása?

Éjszakai fény beállítása?

Figyelt kérdés
2019. jún. 13. 09:40
 1/4 A kérdező kommentje:

A legutóbbi Win10 frissítés előtt tökéletesen működött az éjszakai fény, ami a gépház > rendszer > megjelenítés > éjszakai fényre vonatkozó beállításoknál több évvel ezelőtt állítottam be. Több okból is szükségem lenne rá, hogy újra működjön ez a funkció, nem csupán a szemem védelméről lenne szó.


Feltételezem, nem én vagyok a hunyó, mert --mint láttam-- többen jelezték uezt a problémát (asszem Microsoft Community). Ott találtam tippet, hogy az Iris Mini letöltése után talán megoldódik a baj. Naná, hogy nem. Iris Mini letöltve, probléma marad. Tudtok vmi megoldást olyat, ami működik is?

2019. jún. 13. 09:42
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pont a problema reszt nem irtad, nem kattinthato a csuszka? Arra azt irjak driver frissites kell(het), de szerintem szokasos MS baki ha nem mukodik.


Amugy regen ezt hasznaltam: [link]

Okosabb is a beepitett windowsosnal.

2019. jún. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!

A csuszka működik, 1-100-ig, de a színt nem módosítja a neonkéktől a narancssárgáig, mint régen. Nem reagál arra, hová van állítva a csúszka. (jelenleg 30%-ra, úgy használtam régen is)

Letöltöttem, amit küldtél : ikont nem tesz ki, csak a tálcán lévő "rejtett ikonoknál" jelenik meg, de amint rákattintok ,az a kis ikon eltűnik, nyoma nem marad, hogy egyáltalán a gépen van.

Mit tettem rosszul?

2019. jún. 13. 12:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi az a Driver frissítés? Azt egy magamfajta halandó is képes megtenni, vagy szakember kell hozzá?
2019. jún. 13. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!