Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Toshiba Laptop vs. Internet?

Toshiba Laptop vs. Internet?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek. Ma beszereztem egy Toshiba Satellite Pro L450-16K márkájú laptopot, és nem tudom csatlakoztatni az internetet. Az internet szolgáltatóm vidanet, és egyelőre még mondemről működik a net, mert még nincs routerem. A probléma az, hogy amikor beteszem az internet szolgáltatótól kapott CD-Romot, illetve csatlakoztatom a modemet a laptophoz, és megpróbálom létrehozni a hálózatot, akkor nem telepítődnek a szükséges illesztőprogramok. Kiír egy hibaüzenetet, hogy a CD-Rom esetleg nem kompatibilis a gépem operációs rendszerével (Windows 7). Ilyen létezik? Ha igen, mi ilyenkor a teendő? Sajnos én nem értek hozzá.


A válaszokat és az értékes információkat, segítséget előre is köszönöm!


2010. júl. 8. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simán össze lehet hozni a win7 meg egy Adsl (ha az ? ) modem között egy netkapcsolatot.Nincs egy ismerősöd akit át tudnál hívni ?
2010. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem is össze lehet hozni, csak én vagyok egy kicsit hozzá béna (lány vagyok, jobban érdekel a főzés). ;) Igazából lenne, aki átjön, de most ő 30km-re van, és nem akartam, hogy most autóba üljön ezért. Inkább számítok itt a válaszokra, hátha így meg tudom oldani. Köszi a választ!!
2010. júl. 8. 17:37
 3/3 A kérdező kommentje:
kábelnet, ezt elfelejtettem írni
2010. júl. 8. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!