Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vajon mitől lehetett ez mikor...

Vajon mitől lehetett ez mikor játszottam?

Figyelt kérdés
Ma egész nap nem volt bekapcsolva a gép,most este elkezdek a Hearthstone-al játszani és így kb 10 fps-el ment. Aztán volt hogy visszatért normálba,de aztán megint diavetítés. Megnéztem se a proci se a memória használat nem ment fel az egekbe,a hőmérséklet is normális volt,bár azt megjegyezném,hogy a proci lehet kicsit jobban melegedik mint kéne,főleg,hogy ilyenkor este nincs annyira meleg ráadásul nyitott ablak mellett van a gép. Alaphelyzetben a proci 41 fokos,Hearthstone közben meg felment 50-ig is simán,pedig ez közel sem egy olyan játék ami nagy teljesítményt igényel. A Speedfan mutatja a Core 0 és Core 1 fokát is,azok még magasabbak. Kicsit aggaszt ez,bár tudom,azért ettől még nem lesz baja,de hát mégis csak van már 5 éves(i5 750) Ha pormentesítem a gépet attól jobb lesz?
2019. jún. 14. 23:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez inkább winchester elérési hibának tűnik nekem. Nincs tele nagyon a winyó? Nem túl töredezett?
2019. jún. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!