Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen operációs rendszer van...

Milyen operációs rendszer van a gépeden? Ismersz olyat akinek Windows 98 van mondjuk (vagy hasonló)?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Windows XP, 7-hez gyenge a gépem, de a következőn már az lesz. :)

Második kérdésre a válasz, nem, nem ismerek.

2010. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2 céges laptopunkon Win ME van. Mert az eredeti, meg egy 10 éves laptopra nem jó ötlet az XP :)
2010. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Asztalimon XP, laptopon Win7. Én sem ismerek win98-ast , de régen volt olyanom :)
2010. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom miert de en nagyon szerettem a Milleniumot anno, s a 98-at is, bar az SE jobb volt. Amugy en Windows 7-et hasznalok, Ubuntut hasznalnek, de sajnos nem tudom a gepemen es lecserelni pedig most nincs penzem:)(a 7 is okes amugy). Ja es nem ismerek olyat, aki 98-at hasznal es azt meg nem tudom hogy a hasonlot mire erted:)
2010. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az enyémen Windoes 7 64bit megy.


Van egy másik, amit azért építettem, mert ezen nem ment egy fejlesztői környezet, azon Windows 98 ME van.


A pincében pedig van egy nagyon régi gépem, amit már nem használok, arra Windows 3.1 van telepítve.

2010. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem vannak Windows 3.0 telepítő lemezeim (5.25-ös floppy 5 db). Pár éve felraktam, csak kíváncsiságból.
2010. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a hasonlót úgy az XP előtti operációs rendszerekre értettem(mondjuk nem vagyok olyan járatos ezen a téren)
2010. júl. 8. 20:35
 8/10 anonim ***** válasza:
A volt munkahelyemen még ma is van Windows 2000 és Windows NT. Windows 98 már nincs.
2010. júl. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem win 7 van, és nem ismerek olyat akinek xp előtti bármelyik oprendszere lenne.
2010. júl. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Win 98 as cd is van még, de már régóta xp és vin 7 használjuk. ( kifeküdt a gép, felmerült bennem, mi lenne ha ezt telepítenénk fel ).

Régi játékok azon mennének, pl a vidám parképítős, hitmen.. Viszont nem volt annyi problémánk akkortájt a géppel.

2012. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!