Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy LG Okos TV-m. Szeretné...

Ferdi77 kérdése:

Van egy LG Okos TV-m. Szeretnék egy videót lejátszani "megosztani" DLNA-val gépről. Ezt hogy tehetem meg?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy lehet olyat, hogy beállítgatok pár dolgot a számítógépen, elkezdem lejátszani a videót, ami megjelenik a tv-n. Nem miracasttel szeretném, hanem DLNA-val. Illetve úgy tudom, hogy a VLC tud DLNA-val streamelni, ez igaz?
2019. jún. 16. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A dlna asszem csak avi-t visz át. A filmek meg általában mkv formátumúak szóval felejtős.
2019. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem használj inkább valami média szervert, én személy szerint a Serviio-t használom már elég rég óta, és hibátlanul megy minden platformon. Windows-ban vagy működik a gyári, vagy nem, amilyen kedve van.
2019. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Kezdetnek nézd meg ezt, talán segit valamit : [link]


Sok sikert. Üdv.

2019. jún. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, Serviio-val sikerült!
2019. jún. 17. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!