Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a videokártyával?

Mi lehet a videokártyával?

Figyelt kérdés

Asus GTX Expedision 4GB 1050ti kártyám van , i3 haswell es proci és DDR3 1333Mhz ram 12GB.

Azt tapasztaltam hogy ha játszani akarok csak 15-16fps van és lagolás vagy is lassan tölt a játék be és akadozik , korábban minden oké volt amikel játszok játékokal 80 fps el is mentmedium-high beállitásokal de ha le is veszem low ra akkor is marad a 15-16fps , mi lehet a baj?

Van egy olyan gyanum hogy a gépem bekapcsolva volt miközben kis vihar volt és lehet kicsapothatot a villám valamit a kártyában és ez okozhassa vagy a mostani geforc driverel lehet a baj ami most a 430.86 verzió a Geforce Exprerience ezt jelzi nekem mivel ha van elérhető friss verzió innen frissitem.

De ha villám csapta ki a gépem akkor be sem kapcsolna vagy ha a videokártyát kárositota akkor képet sem adna ?

Mit probáljak ami megoldhatná s problémát ?


2019. jún. 17. 01:59
 1/2 anonim ***** válasza:
A VGA-ba van dugva a monitor?
2019. jún. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megoldva a drivert kelett ujra telepíteni már ujból van normális fps.
2019. jún. 17. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!