Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » XRF-520 kamerát hol tudok...

Németh László68 kérdése:

XRF-520 kamerát hol tudok venni, a neten?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tele van a net ezekkel az olcsó cctv biztonsági rendszerekkel. Én is rendeltem belőle. Nem is volt gondom vele két hónapig, míg nem jött az első vihar. Az egyik kamera sikeresen meg is adta magát. A típusa XRF-520 IP CCD COLOR CAMERA SYSTEM PAL 3000TVL POWER DC12V 3.6MM amit az általam talált internetes oldalak, kifutott már nem forgalmazott terméknek írnak. Nagyon szeretném kérni a segítségetek abban, hogy honnét tudnák ilyen kamerát rendelni, legalább kettőt, mert nagyon hiányzik. Sajnos elég sokat vagyunk otthonunktól távol, és jó volt közbe haza nézni. Drágábbra sajnos nem telik, ezért is fordulok hozzátok, hátha tudtok olyan oldalt, ahonnét a beltéri nélkül tudok ilyen kamerát rendelni. Megtisztelő segítségetek előre is nagyon szépen köszönöm. Üdv: Laci

2019. jún. 22. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a baj ezekkel a nevekkel, hogy hiába írom be gugliba sokmindent nem hoz ki, így még abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán Ip vagy analóg rendszerről van szó.


Igazából nincs kőbe vésve, hogy milyen kamerát kell használni. Ha Ip rendszer akkor nagy valószínűséggel Onvif szabvány szerint működik, azaz a piacon lévő Ip kamerák nagy része kompatibilis vele. Ha analóg akkor sem hinném hogy van benne bármi különleges (mint mondjuk a Hikvision THD sok mással nem kompatibilis), valószínűleg akkor egy sima analóg HD rendszer, azaz szintén egy random kínai kamera is tökéletes hozzá.


Ezek a kínai cuccok kb fél évig léteznek aztán utána már kifutó termék, nagy meglepetés nincs benne. Nézni kell hozzá egy tetszőleges Ip vagy analóg kamerát AliExpress-en vagy eBay-en és kész is.

2019. jún. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!