Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenne egy olyan kérdésem hogy...

Lenne egy olyan kérdésem hogy van e alap szponzor aki bevállal engem mint kezdő streamert? Mert nagyon szeretnék kis korom óta streamer lenni csak se nekem se a családnak nem telik ki olyan gépre amiről lehetne. Csak alap gép kéne.

Figyelt kérdés
2019. jún. 25. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A szponzor azokat támogatja, akikben van potenciál, kiépítettek maguknak egy alap nézői bázist, és képesek még több bevételt csinálni a cégnek.

Csak az, hogy te streamer akarsz lenni egy ekkora túlkínálatban (ma már minden 4. gyerek influencer akar lenni), még nem jelenti azt hogy van benned bármi amitől az lehetnél, és főleg erre vakon bárki milliós eszközparkot biztosítson. Maradj meg a valóságban, mert 20 év múlva ha se pékek, se asztalosok, se kőművesek, se bolti eladók nem lesznek, mert a népesség negyede Twitchen streameli otthonról a játékot, akkor nekünk végünk lesz.


Nincs szükség több streamerre, aki pedig ennyire elhivatott, az érje el önerőből és bizonyítsa be, hogy van létjogosultsága, ne rakjanak a segge alá csemmit.

2019. jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem írtam hogy millios eszköz parkot szeretnék. Annyit írtam hogy egy alap gépet szeretnék amiről el tudok indulni. Lehet hogy lenne olyan cég aki kezdőket vagy olyan embereket segít ki akiknek nincs anyagi hátterük a kezdetekhez.
2019. jún. 25. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Ma alapvetően annak van nézettsége, aki elsők között játszik a premier játékokkal. A játék sem olcsó, a gép sem, meg a körülmények sem hogy te mondjuk 60 FPS-sel a 720p-től kezdve a 4k-ig minden nézői igényt kiszolgálj.

Az a szint amiről te beszélsz, a nyári szünetben unatkozó és nagyokat utánzó gyerekeké, akiket a kutya nem néz. Mintha 2019-ben akarnál Minecraft-gameplayre érdeklődőt találni.

2019. jún. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van bizonyos számítástechnikával (adatmentési ág) foglalkozó híres magyar cég, ők szoktak támogatni kezdőket, miként lehet bekerülni a támogatandók közé: azt nem tudom, de utánanézhetsz.
2019. jún. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!