Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem ad jelet a második...

Miért nem ad jelet a második monitornak?

Figyelt kérdés

Üdv az volna a problémám hogy eggyik naprol a másikra ledobta a gépem magáról a egyik monitort.

Ezt úgy kell értelmezni hogy azóta sehogy s semmilyen kimeneten nem hajlandó annak a monitornak képet adni.

A első monitor amit most használok egy régi sync master 171p ami DVI-d kábellel használok a 1050TI kártyán de a másik egy régebbi Acer monitor. s a hdmi portba dugom be Vga-hdmi átalakítóval de sehogy nem akar jelet adni a monitornak.

De még ha a alaplapi VGA kimenetre is teszem akkor se ad jelet rá.

Levettem a másik monitort közben róla s nem adott jelt rá.

Tanácstalan vagyok mert jó monitor régi gépen megy. ha a laptopra kötöm rá ezt a monitort akkor is jó csak a Gamer gépem nem fogadja el már újra. Olyan mintha összevesztek volna s megutálták volna egymást végleg.



2019. jún. 26. 02:38
 1/4 CspCsj ***** válasza:

Ha a monitor jó, akkor másik alkatrésszel lesz gond:

- másik HDMI kábelt próbálnék,

- csatlakozók érintkezéseit igazítanám,

- HDMI-VGA átalakítót másik gépben próbálnám,

- 1050Ti kártya HDMI kimenetét közvetlenül pl. TV-vel próbálnám.

2019. jún. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 CspCsj ***** válasza:

Kimaradt:

Talán csak túl nagy felbontást/képfrissítést állítottál be = kisebb felbontást/képfrissítést próbálnék.

2019. jún. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nos a monitor az VGA csatlakozós s sajna a tv-m sem épp a legújabb.... :D Az is VGA-s s azzal is jó gt1030 hdmi átalakítóval megy.

Megpróbálhatom a felbontást.Hátha.

Már azt persze próbáltam hogy 75Hz-ről 60ra tettem de semi változás.

2019. jún. 27. 00:01
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem a felbontás változtatással sincs semmi változás más kábellel sem. S más átalakítóval sem. Én ezt feladom nem szereti ezt a monitort többé úgy tűnik. O.o

Nagyon összeveszett a gép a monitorral. :D

2019. jún. 27. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!