Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Viberen ezt mi okozza?

Viberen ezt mi okozza?

Figyelt kérdés

Tehát új telefonra telepített Viber alkalmazásban az ellenőrző kód után minden szépen beállt a helyére, de a kontaktlistámon lett 2-3 új ember akiket egészen biztosan nem hívtam soha, nem küldtem smst sem. Nem idegenek, mert a férjem ismerősei, de egészen biztos, hogy ő sem kereste őket az én számomról.

Hogy kerülhettekbaz én névlistámra?

Illetve még egy nagyon hülye kérdés. Ha valaki rendesen hozzá van adva a kontaktjaimhoz (nem én adtam hozzá ugye, az illető nem írt, most, én se neki), szóval ez az ember láthat engem a saját névlistáján ilyenkor?



2019. jún. 26. 20:20
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

Elképzelhető, hogy korábban le volt tiltva a névjegyekhez hozzáférés (én le szoktam tiltani), így ha új a készülék, alapesetben hozzáfér, függetlenül attól, mikor volt utoljára hívva. Azaz ha a SIM-en vagy egyéb (google, skype, stb.) névjegyekben szerepel az illető, akkor a viber is látja. Ezt egy viber ikonnal jelzi a név mellett.

Erős a gyanúm, hogy ugyanaz maradt a google azonosító, ezért az ott tárolt névjegyek (a SIM-től függetlenül) beimportálódtak a telefonba (szokta kérdezni, de szinte senki semmilyen kérdést nem olvas el, csak rányom arra, ami be van jelölve).


Ha másnak is van vibere és szerepel a te számod az ő SIM vagy egyéb névjegyei között, akkor azt látni fogja, hogy rendelkezel viberrel (de csak a viber névjegyzék részében, máshol nem), de erről értesítést nem fog kapni egyik fél sem.

2019. júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!