Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Farming Simulator 17 játszható...

PC pRo kérdése:

Farming Simulator 17 játszható e multiplayerben steames és cd -s verzió?

Figyelt kérdés

Szóval, a haverjaimmal kitaláltuk hogy farmingozunk és nekik CD-n van meg a játék (amit a az egyik bevásárlóközpontban vetttek) én pedig megszeretném venni g2a ról a STEAM-es verziót.

A kérdés : Tudok e velük multizni ?

[Fölöslegesen nem szeretném megvenni a játékot...]



2019. jún. 29. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen tudnál, mivel egy és ugyanaz a platform! Vedd meg nyugodtan, megbánni nem fogod, ha csak nem olyan vagy mint én mert megvettem és nagyjából egy hónapon belül a jófogáson landolt!
2019. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ohh, rendben . Köszi a gyors válaszodat . :D

[megveszem]

2019. jún. 29. 21:02
 3/4 A kérdező kommentje:
+ Nemtudsz esetleg egy olyan weboldalt ahol olcsón meglehet venni? (g2a -n 2500Ft)
2019. jún. 29. 21:03
 4/4 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok

Hát, a G2A-n van a legjobb árban tudomásom szerint ha ott tényleg 2500 Ft. Mondjuk én sosem voltam a G2A híve, több átverést is hallottam róla!

Én még a Gamager.com-ot tudom ajánlani ha biztosra akarsz menni, és kifejezetten olcsón akarsz hozzájutni EREDETI játékokhoz! :)

2019. jún. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!