Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért áll át folyton a billent...

Miért áll át folyton a billentyűm nyelve, Win 10 alatt?

Figyelt kérdés

Már felbassz. Eddig úgy megoldottam hogy kiválasztom a normál magyart, és a 101 billentyűs magyar nzelvet is újra, és akkor vissza áll. Vagy törlöm és újból bepipálom stb. De már egy sem jó. Most már mindenhol ahol csak lehetett be állítottam hogy magyar. De még mindig nem jó. Mi a büdös f**zért ilyen s**r a windows hogy random állítgatja a nzelvet. Eddig gondoltam hogz alakmayás/ játék elinditásánál át áll. de most nem is inditottam el semmmit.

Van valami megoldás?


És nincs a tálcán nekem olyan hogy hun stb.


Bár nem tudom hogy angol e most, csak az z-y van kicserélve. Már a végét nem is javítgatom gondolom érthető.



2019. jún. 29. 23:42
 1/1 anonim válasza:
beállítások > idő és nyelv > régió és nyelv; ott vannak alul a billentyűzet nyelvek, a magyart rakd a legfeljebb, azzal, hogy rákattintasz és a megjelenő nyilakkal mozgatod.
2019. júl. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!