Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amerikában vásárolt laptop...

Amerikában vásárolt laptop működne rendesen otthon?

Figyelt kérdés
Amerikában dolgozom és nagyon jó áron tudnék laptopot venni...Alienware m15, 9.gen, uj gep, meg minden. De nem tudom, hogy mivel otthon nem qkkora fessultseg van a konnektorba, nem e okozhat e neki gondot mikor toltom. Persze van atalakito, de elozo evekben is mikor utazgattam..es aralkitoval toltottem pl fogkefet..nemsokara meghalt az aksi. Laptophoz van valami amivel ezt kitudom utni, kellene aggodnom miatt?

2019. júl. 2. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak venned kell egy olyan töltőt hozzá, ami 230V -ról üzemel és nem 110V -ról.


Ha átalakítót néznél, olyan kell ami 200W körüli teljesítményt is elbír, az drágább mint egy új töltő. (Nem csak a konnektort kell átalakítani, hanem a feszültséget, ezért halt meg a fogkeféd.)

2019. júl. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár az ehhez való töltő 100-240V -ot kezel, ha ez a tieden is fel van tüntetve akkor elég egy csatlakozó átalakító.
2019. júl. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. Ugyanakkor ha a töltő kezeli a 230V-t az akkumulátor attól még itteni. Annak nem lehet baja? Lehet ostoba kérdés :D
2019. júl. 2. 16:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akku ugyanaz itt is, ott is.
2019. júl. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze vegyel nyugodtan. En USAban elek, mar 2 laptopot is vittem anyunak innen az evek alatt.

Okosak ezek a mai eszkozok, meg a hajsuto vasam is erti a 110/240V - 50/60Hz. Csak egy otthoni kabelt kell a laptophoz szerezni.

2019. júl. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!