Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Irodai munkához ezek elegendőek?

Irodai munkához ezek elegendőek?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizek és nem szeretnék tovább tanulni, vagy legalábbis nem egyből. Ecdl start-ot letettem. Lesz emelt szintű angol nyelvvizsgam és ugye érettségim. Tudom hogy az ecdl-t ma már nem annyira számít, de vannak még olyan helyek ahol igen.
2019. júl. 2. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ecdl szinte már alap.

De érettségivel is lehet irodai munkát végezni, ez leginkább tőled függ. Unokatesóm például egy biztosító cégnél dolgozott, és csak érettségije volt neki is.

Viszont az is előfordul, hogy valaki még gyárban sem tud elhelyezkedni érettségivel.

Miféle irodai munka érdekelne?

2019. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy már alap az ecdl, de a start is elég? Ebben benne van az Excel is amit legtobbszor használnak. Hát erre felé sok gyár van akár itt is valamelyik irodában, vagy esetleg valamilyen cégnél. Koszi a választ :)
2019. júl. 2. 17:51
 3/5 A kérdező kommentje:
(Mármint a gyárak irodájában)
2019. júl. 2. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Az összes büfészakos diplomás is ilyen irodai munkákra jelentkezik, ők nyilván előnybe vannak veled szemben.
2019. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi a választ. :/ akkor nem sok esélyem van bekerülni oda? És ha elvégzek valamilyen OKJ-t? Az előny vagy nem nagyon nézik?
2019. júl. 3. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!