Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani olyan PC-s...

Tudtok ajánlani olyan PC-s videószerkesztő programot amelyről ingyen le lehet tölteni a vágott videót vízjel (az app logója) nélkül?

Figyelt kérdés

Töltöttem már le pár programot de mindnek a végén csak úgy engedi, hogy exportáljam ingyen(!), hogy rajta van az app logója. Ahhoz, hogy le tudjam tölteni logó nélkül több , mint 10ezer forintot kell fizetnem.

(Próbáltam már például a filmora9-et meg a VideoPad Video Editort stb.)



2019. júl. 5. 16:51
 1/7 anonim válasza:
Legegyszerűbb: Windows Movie Maker.
2019. júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha akarod, feltöltöm neked a sony vegas-t.
2019. júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Videopad teljesen ingyenes, nem tudom, hogy miről beszélsz.

Ja, hogy a pro verziót töltötted le? Hát el kell olvasni az oldalon, hogy melyik gomb mit csinál, nem a nagy pirosra kell rányomni, hanem a "Get the free version"-re.

Direktlink a free verzióhoz: [link]

2019. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tabaki ***** válasza:
2019. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

#4

Lol, belinkelték a blendert, mint videó vágó programot. Nem semmi.

2019. júl. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tabaki ***** válasza:

@#5:

Bizonyára azért találod ezt szertelenül nevetségesnek, mert még nem értesültél arról, hogy a Blender egy kitűnő, egyszerűen használható, sokoldalú videószerkesztőt is tartalmaz, amely ráadásul remekül kommunikál a program egyéb részeivel is, így a CGI irányában is bőséges lehetőségekkel rendelkezik. Te csak mulass rajta nyugodtan, másnak még hasznára lehet ez az infó.

2019. júl. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát! Ja és videopadot nem nyitja ki a gépem szvl🤷‍♂️
2019. júl. 6. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!