Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lassú usb 3. 0 és 2....

Miért lassú usb 3. 0 és 2. 0-án a másolás?

Figyelt kérdés

Számítógépről másolok pendrivera, akkor 50mb/sec sebesség van kb a negyedéig. Utána 0 és 10 mb között változik a másolás. Egy 10 GB-os film másolása nem ritka hogy 1,5 óra is lehet. NTFS fájlrendszert használok. A windows-t időközben újratelepítettem, de a probléma maradt.

A számítógép 6 usb portján (elől és hátul) ugyanaz a helyzet. 3 db pendriveal teszteltem, másik számítógépen normális sebességet mutattak.

f2a88xm-ds2 alaplap


2019. júl. 8. 19:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Pendrive formázás volt, többi fat32 és exfatnál is problémás.
2019. júl. 8. 19:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Chipset driver telepítve van?
2019. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt telepítve, de most felraktam.

Nem jó így se.

Próbáltam ssd-ről is indítani a másolást (hátha a hdd rossz), de ott se jó.

Szerintetek hardveres vagy szoftveres probléma lehet?

2019. júl. 8. 22:34
 4/4 A kérdező kommentje:

Hivatalos gigabyte oldalról szedtem le az alaplaphoz való chipsetet. 800 mb volt. Telepítésnél minden összetevőnél benthagytam a pipát (usb drivernél is).

AMD Catalyst Control Center néven fut a gépemen.

Gép újraindítás volt utána.


Azt tudom, hogy az elején gyorsabb a másolás, és később lassúl, mert betelik a gyorsítótár. Viszont ennyit nem kellene lassulnia.

Más fórumokon is hasonló problémával álltak szemben, ott se tudtak segíteni a kérdezőnek.

2019. júl. 8. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!